Valge rühm (sõimerühm).

 

Õpetajad:

Riina Aru  riina.aru[at]kiisala.edu.ee

Laura Kalda  laura.kalda[at]kiisala.edu.ee

Õpetaja abi: Astrid Kurist

 

Punane rühm (4.-5. aastased lapsed).

 

Õpetajad:

Karmen Kimmel  karmen.kimmel[at]kiisala.edu.ee

Kairi Mänd  kairi.mand[at]kiisala.edu.ee

Õpetaja abi: Siiri Nahkur

 

Roheline rühm (5.-6. aastased lapsed)

 

Õpetajad:

Merike Niine  merike.niine[at]kiisala.edu.ee

Merle Õunapuu merle.ounapuu[at]kiisala.edu.ee

Õpetaja abi : Janne Jaama

 

Sinine rühm (6.-7. aastased lapsed).

 

Õpetajad:

Marleen Rummo  marleen.rummo[at]kiisala.edu.ee

Siiri Överus   siiri.overus[at]kiisala.edu.ee

Õpetaja abi:  Kerli Noor

 

Kollane rühm (3.-4. aastased lapsed).

 

Õpetajad:

Sirli-Mall Mamedova sirli-mall.mamedova[at]kiisala.edu.ee

Anneli Pedoson  anneli.pedoson[at]kiisala.edu.ee

Õpetaja abi:  Merili Roosve

 

Roosa rühm (liitrühm).

 

Õpetajad:

Sirle Meremäe  sirle.meremae[at]kiisala.edu.ee

Merike Roosbaum  merike.roosbaum [at]kiisala.edu.ee

Õpetaja abi:  Olga Zavjalova

 

Helesinine rühm (3.-4. aastased lapsed).

 

Õpetajad:

Carmen Kotkas  carmen.kotkas [at]kiisala.edu.ee

Merle Lindvest  merle.lindvest[at]kiisala.edu.ee

Õpetaja abi:  Ille Trall

 

Oranz rühm (tasandusrühm).

 

Õpetajad:

Annika Vahtramäe  annika.vahtramae[at]kiisala.edu.ee

Terje Vainola  terje.vainola [at]kiisala.edu.ee

Logopeed: Ilme Tago  ilme.tago[at]kiisala.edu.ee

Õpetaja abi: Mare Laasik

 

Lasteaia muusikaõpetaja: Reet Ploompuu reet.ploompuu[at]kiisala.edu.ee

Lasteaia liikumisõpetaja: Anu Hiiemäe  anu.hiiemae[at]kiisala.edu.ee


Lehekülge haldab: Teele Saul,  direktor.
tel. 656 17 06
teele.saul[ät]kiisala.edu.ee